Privatumo politika

Paskutinį kartą atnaujinta: 2024.01.08

„Lota.lt“ (toliau – „mes“, „mūsų“) supranta, kad Jūsų privatumas yra svarbus. Ši Privatumo Politika paaiškina, kaip mes renkame, naudojame, saugome ir atskleidžiame informaciją, kurią gauname iš mūsų svetainės lankytojų ir klientų.

Informacijos rinkimas ir naudojimas

Mes renkame įvairias informacijas, įskaitant, bet neapsiribojant, asmens duomenis (pvz., vardą, el. pašto adresą), kai lankytojai užsiregistruoja svetainėje, užsisako prekes ar naudojasi kitomis svetainės funkcijomis. Be to, renkame techninę informaciją, pvz., naršyklės tipą, operacinę sistemą, IP adresą ir naršymo elgesį.

Informacijos naudojimas

Jūsų duomenys naudojami užsakymų tvarkymui, klientų aptarnavimui, svetainės patobulinimams, marketingo veiklai, taip pat galime naudoti duomenis siekdami apsaugoti mūsų svetainę nuo sukčiavimo.

Apmokėjimų apdorojimas

Elektroninėje parduotuvėje apmokėjimai apdorojami naudojantis makecommerce.lt platforma. Platformos valdytojas yra Maksekeskus AS (Niine 11, Talinas 10414, Estija, reg. nr.: 12268475). Jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui, bus perduodama Maksekeskus AS.

Duomenų saugojimas

Visi asmens duomenys saugomi saugiai Shopify platformoje, kuri laikosi aukštų saugumo standartų. Mes imamės reikalingų priemonių užtikrinti Jūsų duomenų apsaugą.

Pasidalijimas su trečiosiomis šalimis

Mes nepasidaliname Jūsų asmens duomenimis su trečiosiomis šalimis, išskyrus atvejus, kai tai būtina teikiant paslaugas (pvz., pristatymo kompanijoms) arba teisinių reikalavimų įgyvendinimui.

Jūsų teisės

Jūs turite teisę prašyti prieigos prie savo asmens duomenų, jų taisymo, šalinimo ar apribojimo. Norėdami tai padaryti, prašome susisiekti su mumis el. paštu [įrašykite el. pašto adresą].

Keitimai Privatumo Politikoje

Mes pasiliekame teisę keisti šią Privatumo Politiką. Visi pakeitimai bus skelbiami mūsų svetainėje.

Kontaktinė informacija

Jei turite klausimų ar pastabų dėl mūsų Privatumo Politikos, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@lota.lt