PESS Biologiniai lašai su eteriniu Neem aliejumi šunims ir katėms nuo parazitų, Max 10kg

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 200 su PVM
  260 Sutaupykite 060
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Pess, Lenkija
  Prekės ženklas
  Pess
 • Skystų priežiūros ir apsauginių preparatų, lašelių (užlašintų) šunims ir katėms, sudėtyje yra neem aliejaus ir vynuogių sėklų aliejaus.

  Neem aliejus ( Melia azadirachta sėklų aliejus ) pasižymi puikiomis drėkinamosiomis, regeneruojančiomis ir elastingosiomis savybėmis epidermyje ir kailyje. Palieka plaukus pamaitintus ir žvilgančius. Tai ramina odos sudirginimą ir uždegimą. Apsaugo nuo antrinės infekcijos patogeninėmis bakterijomis (antiseptinis poveikis). Tradicinėje Indijos medicinoje jis šimtmečius buvo naudojamas kaip natūralus insekticidas.

  Vynuogių sėklų aliejus ( Vitis vinifera sėklų aliejus ) turi raminančių savybių ir ramina, stiprina natūralų apsauginį odos barjerą. Pagreitina epidermio regeneraciją ir pagerina jo hidrataciją.

  Aliejaus formulė sukuria savotišką apsauginį sluoksnį ant odos ir plaukų paviršiaus, riboja vabzdžių judrumą, sukeldamas jų mechaninį neutralizavimą, fizinį spąstus, be to, kartaus skonio vaisius atbaido nuo maitinimosi, o tai savo ruožtu sukelia badą ir mirtį. Produktas turi platų veikimo spektrą, yra veiksmingas nuo suaugusiųjų, vabzdžių, jų kiaušinių ir lervų. Vabzdžiai netampa atsparūs jo poveikiui.

  Švelni aliejaus formulė gali būti naudojama kaip natūrali apsauga nuo šunų ir kačių nuo 1 mėnesio amžiaus, vyresniems ar sveikstantiems gyvūnams, nėščioms ir žindančioms gyvūnams bei artimo kontakto su vaikais gyvūnams.

  Gyvūnų priežiūros produktas. Produktas, skirtas išoriniam naudojimui ant odos, kaip numatyta. Jame yra augalinės kilmės kosmetikos kokybės veikliųjų medžiagų.

  Produktas nėra biocidas ir jame nėra veikliųjų medžiagų, skirtų naudoti biocidiniuose produktuose.

  Produkto savybės
  Veiksmo laikas Apsauginis veiksmas - po 24–48 valandų. pagal prašymą; palaikyti apsaugą - tepti 1 mėgintuvėlį kas 7–14 dienų, poveikis priklauso nuo oro
  ir aplinkos sąlygų ir gali būti sumažintas. Plaunant gyvūną, preparato poveikis bus panaikintas. Paraiška turėtų būti pakartota.
  Tinkamumo laikas pakuotėje 1,5 metų
  Veiklioji medžiaga vynuogių sėklų aliejus, neem aliejus
  Pakuotė
  katėms ir mažiems šunims (ne daugiau kaip 10 kg), pakuotėje yra 4 1 g pipetės
  didesniems gyvūnams naudokite proporcingai didesnę dozę (1, 2, 3 mėgintuvėlius) 

  Prieš tepant produktą, rekomenduojama atlikti alergijos testą, įlašinus 1 lašą į gyvūno odą ir maždaug po valandos patikrinus, ar nėra paraudimų. Jei gyvūnas produktą gerai toleruoja, galima užpilti visą pipetę.

  1. Prieš atidarydami pipetę, suplakite.
  2. Pasukite dangtelį, kad nuimtumėte pipetės dangtelio galą.
  3. Preparatą tepkite tiesiai ant odos. Atskirkite paltą ir pastebėkite 1 lašą nuo uodegos iki kaklo, po plaukais. Katėms didžiąją dalį preparato reikia tepti ant kaklo, aplink kaklą, tarp menčių, kad išvengtumėte laižymo. Panaudokite visą pipetę.
  4. Paskleisdami preparato perteklių iš nugaros į likusį kūną, letenas ir skrandį, glostykite gyvūną.
  5. Preparatą taip pat galima saugiai naudoti, išspaudžiant pipetės turinį ant rankos ir įmasavus į gyvūno plaukus. Pasirinkdami šį taikymo būdą, nepamirškite, kad preparatas liečiasi su gyvūno kailiu tik be jo. Po taikymo nusiplaukite rankas.