Pess BIO-CARE: BIO šampūnas šunims su kolagenu lengvam šukavimui, 200 ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 300 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Pess, Lenkija
  Prekės ženklas
  Pess
 • Šampūnas visiems ilgaplaukiams šunims, ypač rekomenduojamas šunims, kuriems dažnai būdingas kailis ir epidermio sausumas ir šiurkštumas. Šampūnas pasižymi puikiomis valymo ir priežiūros savybėmis.

  Natūralūs šilko baltymai ir kolagenas , esantys šampūne, prasiskverbia pro plaukų ir epidermio struktūrą, padėdami išlaikyti jų elastingumą ir elastingumą, taip užkertant kelią plaukų trapumui ir susivėlimui. Šie ingredientai užtikrina aukštą epidermio ir plaukų hidratacijos lygį, todėl jie atlieka apsaugines ir regeneracines funkcijas, užkertant kelią jų per džiūvimui, sušalimui ir statiškumui.

  Šampūnas tinkamas kasdienei priežiūrai ir bet kokio tipo plaukams.

  Preparatą galima naudoti gyvūnams, glaudžiai kontaktuojantiems su vaikais.

  Gyvūnų priežiūros produktas. Produktas, skirtas išoriniam naudojimui ant odos, kaip numatyta.

  Produkto savybės
  Pakuotė 200ml
  Galioja  2 metus nuo pagaminimo datos
  Naudojimas: Užpilkite šampūno ant rankos ir švelniai įmasažuokite į sudrėkintą kailį, pradedant nuo nugaros, tada pilvą, letenas, uodegą. Ilgi plaukai turi būti masažuojami nuo viršaus į apačią, kad nesusiveltų. Galvą reikia plauti labai atsargiai, apsaugant gyvūno nosį, ausis ir akis. Įmasažuotą šampūną palikite ant kailio kelioms sekundėms. Tada gerai išplaukite šampūną drungnu vandeniu. Jei šampūnas pateko į jūsų akis, gerai nuplaukite vandeniu.  

  Nenaudokite šampūno ant pažeistos odos, pūlingų pažeidimų ar gyvūnų, alergiškų bet kuriai pagalbinei medžiagai. Naudodami preparatą, saugokite gyvūno akis, nosį ir ausis. Užtepę preparato, nusiplaukite rankas.