PESS BIO-apykaklė su eteriniais aliejais šunims apsaugo nuo uodų, utėlių, blusų, erkių, 40 cm

 • Kraunamos nuotraukos
 • Rūpestingas ir apsauginis preparatas šunų antkaklio pavidalu, jame yra grynų eterinių aliejų: kinų mėtų, kedro, eukalipto, citrinos. Apykaklė pasižymi puikiomis priežiūros ir apsaugos savybėmis.

  Apykaklėje esantys aliejai pasižymi stipriomis antiseptinėmis, priežiūros ir raminamosiomis savybėmis, kurių dėka apykaklė suteikia šuns kailiui puikią išvaizdą, gaivina ir spindi, pagerina bendrą odos būklę. Antkaklis palieka gaivų ir malonų kvapą, kuris papildomai apsaugo gyvūną nuo vabzdžių invazijos (uodai, utėlės, blusos, erkės).

  Antkaklį galima naudoti kaip natūralią apsaugą šunims nuo 9 savaičių, vyresniems, nėščioms ir glaudžiai kontaktuojantiems su vaikais gyvūnams.

  Pirmą kartą naudojant gyvūną rekomenduojama stebėti ne ilgiau kaip 5 dienas po antkaklio uždėjimo, kad įsitikintumėte, ar produktas gerai toleruojamas. Jei atsiranda alerginė reakcija (niežėjimas, vietinis odos paraudimas ir kt.), Vartojimą reikia nutraukti. Nenaudoti gyvūnams, kuriems padidėjęs jautrumas eteriniams aliejams.

  Antkaklis yra atsparus drėgmei - sudrėkinimas nesumažina efektyvumo.

  turtas vertė
  Veiksmo laikas 2-3 mėnesiai, atsižvelgiant į aplinkos sąlygas ir orą, ir gali būti sutrumpinti, prevenciniai veiksmai; plaunant gyvūną nekenčiamas preparato poveikis
  Patvarumas pakuotėje 3 metai
  yra natūralūs eteriniai aliejai (kedras, eukaliptas, citrina ir kinų mėtos)
  Ilgis 40 cm 
  Naudojimas
  Prieš naudojimą nuimkite apykaklę iš maišo.
  Nuimkite apsaugą ir išplėskite apykaklę.
  Laikydami apykaklę dviem galais, keletą kartų ištempkite dirželį žaibišku judesiu.
  Uždėkite antkaklį aplink gyvūno kaklą šalia įprastos apykaklės, sureguliuokite jo ilgį. Antkaklį reikia sureguliuoti taip, kad būtų galima paslysti dviem pirštais tarp dirželio ir gyvūno kaklo.
  Patraukite galiuką per užsegimą. Nupjaukite ilgą dirželio galą.
  Periodiškai tikrinkite ir sureguliuokite apykaklės perimetrą, ypač sparčiai augant jauniems gyvūnams.