PESS BIO-apsauginė pudra su pelargonijų aliejumi, 100g

 • Kraunamos nuotraukos
 • PESS BIO-apsauginė pudra su pelargonijų aliejumi, 100g 

  Miltelių pavidalo maitinamasis ir apsauginis preparatas šunims ir katėms, sudėtyje yra natūralaus pelargonijų aliejaus ( Geranium , Pelargonium ). Jis pasižymi puikiomis priežiūros ir apsaugos nuo blusų ir erkių savybėmis.

  Preparate esantis aliejus pasižymi stipriomis antiseptinėmis ir gydomosiomis savybėmis, suteikia kailiui puikią išvaizdą ir gaivą. Preparatas palieka malonų kvapą, kuris papildomai apsaugo gyvūną nuo vabzdžių (uodų, utėlių, blusų, erkių) atakų. Preparatas puikiai papildo profilaktiką nuo išorinių gyvūnų parazitų.

  Produktas gali būti naudojamas gyvūnams nuo 3 mėnesių amžiaus, pagyvenusiems, nėščioms ir žindantiems gyvūnams, taip pat esant artimam kontaktui su vaikais.

  Gyvūnų priežiūros produktas. Produktas skirtas išoriniam naudojimui ant odos, kaip numatyta.

  Produkto charakteristikos
  Veiksmo laikas :
  Apsauginis veiksmas – nedelsiant
  Apsaugos palaikymas – preparatą naudokite ad hoc pagrindu, poveikis priklauso nuo oro ir aplinkos sąlygų ir gali sutrumpėti. Gyvūno plovimas panaikina preparato poveikį. Paraiška turi būti kartojama.

  Patvarumas pakuotėje 3 metai
  Veiklioji medžiaga pelargonijų aliejus
  Pakuotė 100g
  Naudojimo būdas
  Papudruokite gyvūno nugarą, tada rankomis arba šepetėliu paskleiskite miltelius ant pilvo, letenų, uodegos ir galvos, kad apsaugotumėte akis, nosį ir ausis. Pašalinkite perteklių šepečiu.

  Nenaudokite produkto ant pažeistos odos ir gyvūnams, alergiškiems bet kuriai produkto sudedamajai daliai. Vartodami preparatą saugokite gyvūno akis, nosį ir ausis. Užtepę preparato nusiplaukite rankas.