PESS BIO-APSAUGA: BIO apsauginis šampūnas šunims su pelargonijų (geraniumo) aliejumi

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 360 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Pess, Lenkija
  Prekės ženklas
  Pess
 • Priežiūros ir apsaugos šampūnas visų veislių šunims. Jis pasižymi puikiomis valymo savybėmis, taip pat priežiūra ir apsauga nuo blusų ir erkių. Sudėtyje yra natūralaus geraniumo aliejaus ( Geranium , Pelargonium ) ir yra puikus papildymas profilaktikai nuo išorinių gyvūninių parazitų.

  Aliejus, esantis šampūne, pasižymi stipriomis antiseptinėmis ir priežiūros savybėmis, suteikia plaukams puikią išvaizdą, gaivina ir spindi. Šampūnas palieka malonų kvapą, kuris papildomai apsaugo gyvūną nuo vabzdžių (uodų, utėlių, blusų, erkių).

  Preparatą galima naudoti gyvūnams nuo 3 mėnesių, vyresniems, nėščioms, žindančioms ir glaudžiai kontaktuojantiems su vaikais.

  Gyvūnų priežiūros produktas. Produktas, skirtas išoriniam naudojimui ant odos, kaip numatyta.

  Produkto savybės
  Veiksmo laikas
  Apsauginis veiksmas - nedelsiant
  Apsaugos palaikymas - naudokite gaminį ad hoc pagrindu
  Patvarumas pakuotėje 3 metai
  Veiklioji medžiaga Geraniumo aliejus
  Pakuotė 200ml

  Naudojimas: Užpilkite šampūno ant rankos ir švelniai įmasažuokite į sudrėkintą kailį, pradedant nuo nugaros, tada pilvą, letenas, uodegą. Ilgi plaukai turi būti masažuojami nuo viršaus į apačią, kad nesusiveltų. Galvą reikia plauti labai atsargiai, apsaugant gyvūno nosį, ausis ir akis. Įmasažuotą šampūną palikite ant kailio kelioms sekundėms. Tada gerai išplaukite šampūną drungnu vandeniu. Jei šampūnas pateko į jūsų akis, gerai nuplaukite vandeniu.

  Nenaudokite šampūno ant pažeistos odos, pūlingų pažeidimų ar gyvūnų, alergiškų bet kuriai pagalbinei medžiagai. Naudodami preparatą, saugokite gyvūno akis, nosį ir ausis. Užtepę preparato, nusiplaukite rankas