Eminent Sensitive 25/13 Visavertis specialus pašaras skirtas šunims, sergantiems viduriavimu, odos problemomis ar alergiškiems maistui suaugusiems visų veislių šunims, 3kg, 15kg

 • Kraunamos nuotraukos
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Svoris (kg) Kaina Kiekis Pirkti
  15
  Kaina 4750 su PVM
  Į krepšelį 
  3
  Kaina 1020 su PVM
  Į krepšelį 

  Pakuotės 3 kg ir 15 kg

  Gamintojas
  Eminent, Čekija
  Prekės ženklas
  Eminent
  Šuns amžius
  Suaugusiems
  Veislės dydis
  Didelės veislės
  Mažos veislės
  Vidutinės veislės
  Maisto tipas
  High Premium
 • Eminent Sensitive 25/13 Visavertis pašaras suaugusiems visų veislių šunims be kviečių glitimo

  Specialus maistas yra skirtas šunims, sergantiems viduriavimu, odos problemomis ar alergiškiems maistui. Hidrolizuota vištiena, hidrolizuotos paukštienos kepenys ir ryžiai suteikia maistui lengvai virškinamą maistą. FMP sistema kartu su Juka teigiamai veikia žarnyno mikroflorą ir padeda stiprinti imuninę sistemą. Tikrasis margainis gerina kepenų veiklą ir palaiko jų atsinaujinimą. Pašare yra optimalus baltymų, riebalų ir kitų maistinių medžiagų kiekis, svarbus norint užtikrinti puikią šuns būklę.

  250 g paukštienos miltų 1 kg pašarų atitinka 1 000 g šviežios mėsos.  

  • IMUNINTETAS - Betagliukanai, MOS ir FOS stiprina imuninę sistemą. Vitaminai E ir C padidina organizmo imunitetą, palaiko ląstelių apsaugą ir regeneraciją. 
  • SĄNARIAI - Chondroitinas ir gliukozaminas užtikrina tinkamą raumenų ir kaulų sistemos darbą. Mangano chelatas maitina kremzles, o omega-3 riebalų rūgštys apsaugo nuo sąnarių uždegimo. 
  • VIRŠKINIMAS - Hidrolizuota paukštiena, didelis ryžių kiekis ir kiti papildai išsprendžia viduriavimo, jautraus virškinimo, odos ir maisto alergijos problemas. 
  • ODA - Omega-3 ir 6 riebalų rūgštys mažina odos problemas. B grupės vitaminai (niacinas, pantoteno rūgštis ir kt.) Ir vitaminas A regeneruoja odą ir daro įtaką plaukų kokybei. 

  REKOMENDUOJAMOS DIENOS PORCIJOS

  Šuns svoris:           5 kg         10 kg           20 kg          35 kg         60 kg           80 kg
  Dienos norma:   90–110 g  140–170 g  210–270 g  310–390 g  440–560 g  520–670 g