Eminent Kitten 34/20 Kompleksinis sausas pašaras kačiukams, besilaukiančioms ir maitinančioms katėms

 • Kraunamos nuotraukos
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Svoris (kg) Kaina Kiekis Pirkti
  10
  Kaina 4150 su PVM
  Į krepšelį 
  2
  Kaina 980 su PVM
  Į krepšelį 

  Pakuotės 2 kg ir 10 kg

  Gamintojas
  Eminent, Čekija
  Prekės ženklas
  Eminent
  Maisto tipas
  Super premium
  Katės amžius
  Kačiukams
 • Eminent Kitten 34/20 Kompleksinis sausas pašaras kačiukams, besilaukiančioms ir maitinančioms katėms. 2kg ir 10kg pakuotės (pasirinktinai)
   
  Kačiukų mitybos poreikiai yra daug didesni nei suaugusių kačių. Receptas pagrįstas aukštos kokybės vištienos ir žuvies mėsa, kuri kartu su padidėjusiu riebalų (paukštienos riebalų kiekiu) suteikia jaunam kūnui pakankamai energijos tinkamai augti ir vystytis. Cholin chloridas kartu su kitais B grupės vitaminais skatina nervų sistemos vystymąsi. Formulė praturtinta imunitetą stiprinančiais beta-gliukanais, o FMP sistema daro įtaką geram virškinimui.
  290 g paukštienos miltų 1 kg pašarų atitinka 1 160 g šviežios mėsos.  
  Baltymai 34%, Riebalai 20%
  Jūsų katės gerai būklei. Būtinos amino rūgštys (lizinas ir metioninas) yra būtinos raumenų audinių augimui ir atsinaujinimui  ir gerai jūsų katės būklei.
  Plaukų gumuliukai. Daržovių skaidulos padeda plaukams pasišalinti per virškinamąjį traktą, todėl užkerta kelią gumuliukų formavimuisi.
  Imunitetui. Beta-gliukanai, MOS ir FOS stirpina imuninę sistemą. Vitaminai E ir C stiprina imunitetą, sustprina ląstelių apsaugą ir prisideda prie jų atsinaujinimo. Juka augalas stiprina katės imunitetą ir mažina nemalonų kvapą.
  Ph kontrolei. Eminent kačių maistas palaiko optimalaus lygio šlapimo pH ir taip preventyviai veikia prieš akmenų susidarymą. Spanguolės padeda palaikyti gerą šlapimo takų būklę.