Eminent Energy 31/22 Super premium kompleksinis sausas pašaras suaugusiems smarkiai fiziškai apkrautiems šunims

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 5190 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Pakuotė 15kg

  Gamintojas
  Eminent, Čekija
  Prekės ženklas
  Eminent
  Šuns amžius
  Suaugusiems
  Veislės dydis
  Didelės veislės
  Mažos veislės
  Vidutinės veislės
  Maisto tipas
  High Premium
 • Eminent Energy 31/22 Superpremium kompleksinis pašaras suaugusiems smarkiai fiziškai apkrautiems šunims, 15kg.

  Pašarai visiškai atitinka aktyvių, sportuojančių ir dirbančių šunų, kurie patiria didelį fizinį krūvį, mitybos reikalavimus. Aukštas lengvai virškinamų baltymų (paukštienos), aukštos kokybės riebalų (paukštienos riebalai, kokosų aliejus), L-karnitino ir vitaminų lygis atkuria raumenų audinius, suteikia šunims pakankamai energijos ir užtikrina puikią kondiciją ir gyvybingumą. Chelatų pavidalo chondroitinas, gliukozaminas ir manganas maitina raumenų ir kaulų sistemą. Pašarai praturtinti imunitetą stiprinančiais beta-gliukanais ir FMP sistema, kuri gerina virškinimą.
  320 g paukštienos miltų 1 kg pašarų atitinka 1 280 g šviežios mėsos.

  • KONDICIJA: aukštas baltymų ir riebalų lygis teigiamai veikia sportiškai aktyvių šunų pajėgumą ir ekstremaliomis sąlygomis jiems užtikrina pakankamą energijos kiekį. Lizinas ir metionimas atnaujina raumenų audinius ir palaiko gerą šuns kondiciją.  

   

  • SĄNARIAI: chondroitinas ir gliukozaminas užtikrina teisingą judėjimo aparato funkciją. Mangano chelatas maitina kremzles, o omega -3 riebalinės rūgštys padeda išvengti sąnarių uždegimo.

   

  • IMUNITETAS: beta gliukanai, MOS ir FOS stiprina imunitetą. E ir C vitaminai gerina organizmo savaiminio apsisaugojimo sugebėjimus, padeda ląstelių apsaugai ir regeneracijai.

   

  • ODA: omega-3 ir 6 riebalinėsrūgštys saugo nuo odos problemų. B grupės vitaminai (niacinas, pantenono rū9gštis ir kt.) bei vitaminas A padeda odai regeneruotis ir teigiamai veikia kailio būklę.

  Rekomenduojama dienos porcija:

  Šuns svoris:     5 kg          10 kg           20 kg          35 kg          60 kg          80 kg
           Kiekis:  80–110 g  140-200 g   230–300 g   330–450 g   480–560 g   590–680 g