Eminent Dog Gastrointestinal/Hypoallergenic, dietinis šunų maistas, 2,5 kg, 11 kg

 • Kraunamos nuotraukos
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Svoris (kg) Kaina Kiekis Pirkti
  2,5
  Kaina 1600 su PVM
  Į krepšelį 
  11
  Kaina 5900 su PVM
  Į krepšelį 

  Kompleksinis dietinis pašaras su hidrolizuotais baltymais šunims, linkusiems į alergijas, kuriems reikia gerai virškinamo ėdalo

  Gamintojas
  Eminent, Čekija
  Prekės ženklas
  Eminent Veterinary diet
 • Eminent Dog Gastrointestinal/Hypoallergenic 

  Kompleksinis dietinis pašaras su hidrolizuotais baltymais šunims, linkusiems į alergijas, kuriems reikia gerai virškinamo ėdalo 

  Virškinimo traktas - tai vieta, kur maistas yra išskaidomas į paprastesnes formas, reikalingas organizmui funkcionuoti. Paprastesnės maisto formos yra įsiurbiamos į kraują arba limfą per žarnyno sieneles. Jei maistas nėra virškinamas tinkamai arba nepakankamai ilgai, tai gali sukelti organizmo silpnėjimą dėl maistinių medžiagų trūkumo. Maistas taip pat gali sukelti alergines reakcijas. Jos visada kyla dėl baltymų ar baltymų skilimo metu susidariusių produktų. Jei jūsų šuo turi problemų su virškinimu arba maisto alergijos požymių, jums ypatingą dėmesį reikia skirti maisto parinkimui.

  Tai gali užtikrinti ėdalas EMINENT VETERINARY DIET DOG GASTROINTESTINAL/HYPOALLERGENIC. Receptūros pagrindas yra antiena, praturtinta hidrolizuotais ląšišos baltymais, kurių dalelės tokios mažos, kad negali sukelti alerginės reakcijos ir be to gerai įsisavinamos. Šis maistas turi funkcinius komponentus, tokius kaip pankolio ir anyžiaus vaisiai, kurie teigiamai veikia žarnyno ir virškinimo traktą ir gerina virškinimą.

  Rezultatai parodė, kad po 2 mėnesių šios dietos, šunų sveikatos būklė pagerėjo. Dėl aukšto maisto įsisavinimo 70% šunų priaugo svorio, pagerėjus virškinimui. Maisto įsisavinimą ir žarnyno sveikatą indikuoja fekalinio indekso rodiklio pagerėjimas 56%.

  • Aukštasis įsisavinimas - hidrolizuoti lašišos baltymai efektyviam virškinimui.
  • Be gliuteno - mažina alergijos atsiradimo riziką.
  • Prebiotikai MOS ir FOS - didina naudingų bakterijų kiekį žarnyne ir palaiko žarnyno mikrofloros balansą.
  • Pankolis ir anyžiai - skatina skrandžio fermentų gamybą ir gerina virškinmą.

  Indikacijos: gastritai, kolitai, enetritai, ūmus ir chroniškas viduriavimas, malabsorbcija, malgidescija (sutrikęs įsisavinimas), anoreksija, alergija maistui, pasireiškianti požymiais ant odos arba virškinimo sutrikimais, sulysusių gyvūnų kondicijos pagerinimas, egzokrininis kasos nepakankamumas.

  Kontraindikacijos: pankreatitas, limfangioektazė, hiperlipidemija, nenaudoti vaikingoms ir maitinančioms kalėms bei šuniukams.

  Sudedamosios dalys: baltymai 22%, riebalai 11%, pelenai 8,7%, ląsteliena 2,6%, kalcis 1,1%, fosforas 0,7%, kalis 0,98%, natris 0,48%.

  Rekomenduojamos dienos porcijos:

  Šuns svoris:         1kg    5kg    10kg    15kg     25kg    35kg     45kg    60kg     80kg

  Dienos norma:     35g   100g   160g    220g     330g    410g     480g    620g     810g

  Rekomenduojamas šėrimo laikotarpis: Ūmių žarnų resorbcijos susirgimų atveju: 1-2 savaitės, ūmiai suviduriavus ir po to sekančios rekonvalescencijos metu. Maldigescijos kompensavimo atveju: 3-12 savaičių, arba visą gyvenimo laiką chroniško pankreatitinio nepakankamumo atveju.

  Dienos dozę optimalu padalinti į 2-3 porcijas dienos eigoje.

  Prieš pradedant vartoti arba prieš pratęsiant šėrimo laikotarpį rekomenduojame pasikonsultuoti su veterinarijos gydytoju.