Eminent Dog Cardio, dietinis šunų maistas, 2,5 kg, 11 kg

 • Kraunamos nuotraukos
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Kaina Svoris (kg) Kiekis Pirkti
  Kaina 1500 su PVM
  2,5
  Į krepšelį 

  Kompleksinis dietinis pašaras šunims, sergantiems širdies, kraujagyslių sistemos ligomis

  Gamintojas
  Eminent, Čekija
  Prekės ženklas
  Eminent Veterinary diet
 • Eminent Dog Cardio

  Kompleksinis dietinis pašaras šunims, sergantiems širdies, kraujagyslių sistemos ligomis 

  Širdis - tai raumuo, kuris pumpuoja kraują organizme. Širdies ligos veda link širdies raumens veiklos nepakankamumo, o tai turi įtakos nepakankamam gyvybiškai svarbias funkcijas atliekančių organų prisotinimui deguonimi. Širdies ligų šalutinis poveikis - mineralų balanso sutrikimas paciento organizme. Tai gali būti sukelta homeostazės pažeidimo arba vaistinių preparatų vartojimo. Prie kitų požymių galima priskirti anoreksiją, vedančią link masės netekimo.

  Tinkamo maisto, pavyzdžiui, EMINENT VETERINARY DIET DOG CARDIO, vartojimas palengvina ligos simptomus ir turi įtakos ilgesnei gyvenimo trukmei.

  Rezultatai parodė, kad jonų disbalansas kraujyje sumažėjo vartojant šį maistą. Gydymas medikamentais ir bloga širdies būklė gali pažeisti organizmo vidaus ertmės pastovumą (homeostazę). Tyrimai buvo vykdomi su pacientais, turinčiais skirtingas širdies ligas, ir gaunančiais skirtingą gydymą medikamentais. Buvo patvirtinta, kad po šios dietos taikymo, sumažėjo dalis šunų, kurių rodiklių reikšmės, lieka už fiziologinės normos ribų.

  • Elektrolitai pusiausvyroje - subalansuotas kiekis neorganinių medžiagų palaiko pastovumą vidaus ertmėje (homeostazę).
  • Oksiduojančio streso sumažėjimas - vitaminas E ir koenzimas Q10 veikia kaip antioksidantai ir apsaugo organizmą nuo negatyvaus laisvųjų radikalų poveikio.
  • Naudinga širdies darbui - aukštas taurino kiekis leidžia sumažinti arterinį spaudimą ir teigiamai veikia vandens ir alektrolitų apykaitą.
  • Riebalų rūgščių metabolizmas - padidintas kiekis L-karnitino gerina širdies darbą, stimuliuojant riebalų rūgščių kaip energijos šaltinio naudojimą.

  Indikacijos: pagrindinis pašaras širdies ligomis sergantiems pacientams.

  Kontraindikacijos: kartu pasireiškiantys inkstų arba šlapimo takų susirgimai, kurių atveju reikia sumažinti suvartojamą baltymų kiekį ir keisti mineralimių medžiagų sudėtį.

  Sudedamosios dalys: baltymai 23,5%, riebalai 15%, pelenai 7%, ląsteliena 3%, omega-3 riebalų rūgščių 0,3%, koenzimas Q10 40mk/kg., L-karnitinas 500mg/kg., taurinas 1500mg/kg., vitaminas E 500mg/kg., omega-6 riebalų rūgščių 4,1%.

  Rekomenduojamos dienos porcijos:

  Šuns svoris:       2kg    5kg    10kg    15kg    20kg    30kg    40kg    50kg    60kg    70kg

  Dienos norma:   40g    90g    160g    200g    240g    320g    410g    500g    580g    630g

  Rekomenduojamas šėrimo laikotarpis: vartoti ne ilgiau nei 6 mėnesius.

  Dienos dozę optimalu padalinti į 2-3 porcijas dienos eigoje.

  Prieš pradedant vartoti arba prieš pratęsiant šėrimo laikotarpį rekomeduojame pasikonsultuoti su veterinarijos gydytoju.