Eminent Cat Light/Sterile 30/10 sausas maistas nutukusioms ir kastruotoms katėms

 • Kraunamos nuotraukos
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Svoris (kg) Kaina Kiekis Pirkti
  10
  Kaina 3190 su PVM
  Į krepšelį 
  2
  Kaina 860 su PVM
  Į krepšelį 

  Pakuotės 2 kg ir 10 kg 

  Gamintojas
  Eminent, Čekija
  Prekės ženklas
  Eminent
  Maisto tipas
  Super premium
  Katės amžius
  Suaugusioms katėms
 • Eminent Cat Light/Sterile 30/10 sausas maistas nutukusioms ir kastruotoms katėms 2kg ir  10kg pakuotės (pasirinktinai)

  Katėms po kastracijos dėl hormoninių pokyčių dažnai pasikeičia temperamentas (sumažėja, ramu) ir apetitas (padidėja), o tai gali sukelti antsvorį. Tai visiškai atitinka pašaro formulę, kurioje atsižvelgiama į visus paruoštų kačių reikalavimus. Speciali formulė palaiko optimalų šlapimo pH ir apsaugo nuo šlapimtakio akmenų susidarymo. Dėl savo sudėties ir L-karnitino kiekio pašarai padeda išlaikyti idealų kūno svorį, taurinas suteikia puikų regėjimą, o FMP sistema užtikrina gerą virškinimą.

  280 g paukštienos miltų 1 kg pašarų atitinka 1 120 g šviežios mėsos.  

  Jūsų katės gerai būklei. Būtinos amino rūgštys (lizinas ir metioninas) yra būtinos raumenų atsistatymui ir gerai jūsų katės būklei.
  Plaukų gumuliukai. Daržovių skaidulos padeda plaukams pasišalinti per virškinamąjį traktą, todėl užkerta kelią gumuliukų formavimuisi.
  Imunitetui. Beta-gliukanai, MOS ir FOS stirpina imuninę sistemą. Vitaminai E ir C stiprina imunitetą, sustprina ląstelių apsaugą ir prisideda prie jų atsinaujinimo. Juka augalas stiprina katės imunitetą ir mažina nemalonų kvapą.
  Ph kontrolei. Eminent kačių maistas palaiko optimalaus lygio šlapimo pH ir taip preventyviai veikia prieš akmenų susidarymą. Spanguolės padeda palaikyti gerą šlapimo takų būklę.