Eminent Adult Mini 26/15 visavertis sausas pašaras suaugusiems mažų ir nykštukinių veislių šunims 3kg ir 15kg

 • Kraunamos nuotraukos
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Svoris (kg) Kaina Kiekis Pirkti
  15
  Kaina 4000 su PVM
  Į krepšelį 
  3
  Kaina 940 su PVM
  Į krepšelį 

  Pakuotės 3 kg ir 15 kg

  Gamintojas
  Eminent, Čekija
  Prekės ženklas
  Eminent
  Šuns amžius
  Suaugusiems
  Veislės dydis
  Mažos veislės
  Maisto tipas
  High Premium
 • Eminent Adult Mini 26/15 visavertis sausas pašaras suaugusiems mažų ir nykštukinių veislių šunims, pakuotės 3 kg ir 15kg

  Granulių dydis, jų struktūra ir forma pritaikytos mažų veislių šunims. Receptas atitinka jų mitybos reikalavimus, o lengvai virškinami baltymai iš kokybiškos vištienos mėsos kartu su idealiu riebalų kiekiu suteikia pakankamai energijos, puikią būklę ir gyvybingumą. Maistas padeda išlaikyti optimalų svorį, kokybišką paltą, stiprina imunitetą ir užtikrina gerą virškinimą (FMP sistema).

  270 g paukštienos miltų 1 kg pašarų atitinka 1 080 g šviežios mėsos.  

  • DANTYS - Idealios granulės suaugusiems mažų ir nykštukinių veislių šunims. Optimalus kalcio ir fosforo santykis sveikiems dantims. 
  • FIZINĖ SVEIKATA -  Nepakeičiamos aminorūgštys lizinas ir metioninas yra svarbūs raumenų audiniams atsistatyti ir padeda palaikyti gyvūnų gerovę. 
  • IMUNITETAS - Betagliukanai, MOS ir FOS stiprina imuninę sistemą. Vitaminai E ir C padidina organizmo imunitetą, palaiko ląstelių apsaugą ir regeneraciją. 
  • ODA - Omega-3 ir 6 riebalų rūgštys mažina odos problemas. B grupės vitaminai (niacinas, pantoteno rūgštis ir kt.) Ir vitaminas A regeneruoja odą ir daro įtaką kailio kokybei. 

  REKOMENDUOJAMOS DIENOS PORCIJOS

  Šuns svoris:        1 kg     3 kg     5 kg     10 kg
  Dienos norma:    50 g     80 g    100 g    170 g