Eminent Adult Large Breed 25/13 visavertis sausas pašaras suaugusiems didelių ir labai didelių veislių šumins, 3 kg ir 15 kg

 • Kraunamos nuotraukos
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Svoris (kg) Kaina Kiekis Pirkti
  15 Išparduota. Susisiekite
  3
  Kaina 960 su PVM
  Į krepšelį 

  Pakuotės 3kg ir 15 kg

  Gamintojas
  Eminent, Čekija
  Prekės ženklas
  Eminent
  Šuns amžius
  Suaugusiems
  Veislės dydis
  Didelės veislės
  Maisto tipas
  High Premium
 • Eminent Adult Large Breed 25/13 sausas pašaras suaugusiems didelių ir labai didelių veislių šumins, pakuotės 3 kg ir 15 kg

  Didelių ir labai didelių šunų veislės dažnai kenčia nuo raumenų ir kaulų sistemos (didelis krūvis skeletui ir sąnariams dėl didesnio šunų svorio), joms sunku suvirškinti. Tai pritaikyta prie pašaro formulės, kuri išlaiko puikią šuns formą. Chondroitinas, gliukozaminas ir idealus kalcio / fosforo santykis užtikrina tinkamą sąnarių funkciją. FMP sistema optimizuoja virškinimą, L-karnitinas kartu su vitaminais E ir C palaiko širdies veiklą.

  260 g paukštienos miltų 1 kg pašarų atitinka 1 040 g šviežios mėsos.  

  • SĄNARIAI - Chondroitinas ir gliukozaminas užtikrina tinkamą raumenų ir kaulų sistemos darbą. Mangano chelatas maitina kremzles, o omega-3 riebalų rūgštys apsaugo nuo sąnarių uždegimo. 
  • KONDICIJA - Nepakeičiamos aminorūgštys lizinas ir metioninas yra svarbūs raumenų audiniams atsistatyti ir padeda palaikyti gyvūnų gerovę. 
  • IMUNITETAS - Betagliukanai, MOS ir FOS stiprina imuninę sistemą. Vitaminai E ir C padidina organizmo imunitetą, palaiko ląstelių apsaugą ir regeneraciją. 
  • ODA - Omega-3 ir 6 riebalų rūgštys mažina odos problemas. B grupės vitaminai (niacinas, pantoteno rūgštis ir kt.) Ir vitaminas A regeneruoja odą ir daro įtaką plaukų kokybei. 

  REKOMENDUOJAMOS DIENOS PORCIJOS

  Šuns svoris:      35 kg       45 kg      60 kg     80 kg
  Dienos norma:  460 g      540 g      700 g     800 g