Eminent Adult Cat - Chicken 32/14 sausas maistas suaugusioms katėms vištienos skonio

 • Kraunamos nuotraukos
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Svoris (kg) Kaina Kiekis Pirkti
  10
  Kaina 3950 su PVM
  Į krepšelį 
  2
  Kaina 950 su PVM
  Į krepšelį 

  Pakuotės 2 kg ir 10 kg

  Gamintojas
  Eminent, Čekija
  Prekės ženklas
  Eminent
  Maisto tipas
  Super premium
  Katės amžius
  Suaugusioms katėms
 • Eminent Adult Cat - Chicken 32/14 sausas maistas suaugusioms katėms vištienos skonio, 2 kg ir 10 kg, 

  Pašaro formulė atitinka visus suaugusių kačių mitybos reikalavimus ir, dėl savo puikaus skonio, patenkins net išrankusių kačių individus. Optimalus baltymų (vištienos) ir riebalų kiekis kartu su kitomis maistinėmis medžiagomis ir vitaminais užtikrina puikią kūno rengybą ir sveikatą. FMP sistema ir Juka palaiko tinkamą virškinimo sistemos darbą ir stiprina imuninę sistemą kartu su beta gliukanais. Be to, „Yucca“ sumažina natūralų išmatų kvapą, o pridėtas taurinas suteikia katei puikų regėjimą.

  270 g paukštienos miltų 1 kg pašarų atitinka 1 080 g šviežios mėsos.  

  • Jūsų katės gerai būklei. Būtinos amino rūgštys (lizinas ir metioninas) yra būtinos raumenų atsistatymui ir gerai jūsų katės būklei.
  • Plaukų gumuliukai. speciali augalinė ląsteliena spartina kailio plaukelių praėjimą virškinimo traktu ir mažina plaukelių gumuliukų susidarymą.
  • Imunitetui. Beta-gliukanai, MOS ir FOS stirpina imuninę sistemą. Vitaminai E ir C stiprina imunitetą, sustprina ląstelių apsaugą ir prisideda prie jų atsinaujinimo. Juka augalas stiprina katės imunitetą ir mažina nemalonų kvapą.
  • Ph kontrolei. Eminent kačių maistas palaiko optimalaus lygio šlapimo pH ir taip preventyviai veikia prieš akmenų susidarymą. Spanguolės padeda palaikyti gerą šlapimo takų būklę.