Bachus Hepatic & digest maisto papildai kepenims, tinka šunims ir katėms, 60 tabl

 • Kraunamos nuotraukos
 • Bachus Hepatic&Digest
  Pašaro papildas

  60 tablečių

  Pagalba šunims ir katėms: palaiko sklandžią kepenų veiklą, padeda pažeistoms kepenims

  Gyvūnai kaip ir žmonės gali kentėti nuo kepenų nepakankamumo. Augintinių kepenims ypač didelis krūvis tenka sergant, naudojant sisteminius vaistus, vartojant preparatus nuo vidaus ir išorės parazitų, apsinuodijus maistu ar žarnyno infekcijų atveju. Kad kepenų funkcija nesutriktų, būtina naudoti hepatoprotektorius. Kartais lengvas kepenų nepakankamumas gali neturėti jokių simptomų, todėl jei sumažėjo augintinio apetitas, pradėjo kristi svoris, jis dažnai vemia ir viduriuoja, daugiau geria, būtina kreiptis į specialistą ir laiku pradėti naudoti apsaugančias kepenis priemones.

  BACHUS Hepatic&Digest papilde esančios medžiagos gali padėti neutralizuoti toksinus, apsaugoti kepenų ląsteles nuo žalingo poveikio, palaikyti virškinimo sistemos struktūrą ir funkciją.

  PLAČIOS SUDĖTIES PAŠARO PAPILDAS:
  • gali padėti stiprinti toksinų neutralizavimą
  • gali padėti apsaugoti kepenis nuo žalingo poveikio
  • padeda skaidyti riebalus
  • padeda gerinti virškinimą
  • veikia kaip antioksidantas

  Teigiamas BACHUS Hepatic&Digest efektas kepenų ir visos virškinimo sistemos funkcijai pasiekiamas, suderinant veiksmingos koncentracijos augalinius ekstraktus, mineralus, vitaminus ir kitas aktyvias sudėtines medžiagas, būtinas šioms sistemoms veikti. Sudėtyje yra net 150 mg tikrojo margainio (Silybum marianum) ekstrakto, kurio veikliosios medžiagos - silimarino - veiksmingumas įrodytas moksliniais tyrimais. Silimarinas padeda kovoti su kepenų uždegimu, šalinti kenksmingas medžiagas, veikia kaip antioksidantas.