Bachus Hair&Skin - maisto papildas odai ir kailiui, tinka šunims ir katėms, 60 tabl

 • Kraunamos nuotraukos
 • Bachus Hair&Skin
  Pašaro papildas
  60 tablečių

  Pagalba šunims ir katėms: stiprina odos ir kailio struktūrą ir funkcijas iš vidaus

  Oda ir kailis - tai visą kūną dengianti, pati didžiausia gyvūno kūno paviršiaus struktūra. Oda veikia kaip sudėtingas integruotas organas, betarpiškai susijęs su kitomis svarbiomis organų sistemomis - imunine, nervų, inkstų, kepenų, virškinimo, endokrinine. Tad augintinio odos problemos gali būti susijusios su kitų organų sistemų problemomis arba jo organizme gali trūkti būtiniausių statybinių medžiagų, reikalingų odai palaikyti ir regeneruoti.

  BACHUS Skin&Hair sudėtis apima svarbiausias medžiagas, reikalingas palaikyti optimalią odos struktūrą ir funkciją, palaikyti stiprų ir žvilgantį kailį bei stimuliuoti gyvybiškai svarbių organų veiklą.

  PLAČIOS SUDĖTIES PAŠARO PAPILDAS:
  • gali padėti nuraminti odos uždegimą, niežėjimą
  • drėkina odą, padeda mažinti pleiskanų kiekį
  • pasižymi antioksidaciniu poveikiu
  • padeda atsinaujinti keratino sluoksniui

  Teigiamas BACHUS Hair&Skin pašaro papildo efektas augintinio odos bei kailio struktūrai ir funkcijoms pasiekiamas, suderinus tarpusavyje veiksmingos koncentracijos augalinius ekstraktus, žuvų taukus, mineralus, vitaminus ir kitas biologiškai aktyvias medžiagas. Sudėtyje yra ilgosios ciberžolės ir žaliosios arbatos ektraktų, kurie gali padėti, esant odos uždegimui bei paskatinti ląstelių atsinaujinimą. Taip pat jame yra didelis kiekis cinko - vieno svarbiausių elementų augintinio kailio ir odos darinių formavimuisi.